Voor vandaag heb ik een foto-overzichtje gemaakt van het prachtige winterweer van gisteren. Ik vind het heerlijk dat het nu eindelijk écht winter is voor mijn gevoel! De temperatuur is gedaald, er ligt sneeuw en het zonnetje schijnt! Dit vind ik echt ideaal winterweer (al moet ik zeggen dat ik de sneeuwbagger wat minder vind, maar dat nemen we dan maar even voor lief). Samen met mijn man ben ik er op uit geweest en hebben een heerlijke wandeling over de hei gemaakt en genoten van het landschap! Geniet van het foto-overzicht van de prachtige natuur!
Heb je ook van het mooie weer genoten?
23 reacties
Wauw prachtige foto’s!
Prachtige foto’s!!
Inge heeft onlangs geplaatst…Mijn grootste winkelergernissen!
Wow, wat mooi! Bij ons lag er helaas alleen zaterdagochtend een minilaagje sneeuw en sowieso hebben we de heide niet dichtbij (ok, wel een bos, maar dan zijn de fietspaden alsnog binnen no time weer sneeuwvrij). Ik heb vrijdag nog wel wat foto’s geschoten van de natuur met een laagje ‘ijs’ erop, maar voor zulke mooie sneeuwfoto’s moet ik helaas andere blogs raadplegen :smile:
Hester heeft onlangs geplaatst…Even een update over mijn schoolleven
Ik zag indd dat in het Westen van het land er nauwelijks sneeuw gevallen was. Gelukkig bij ons wel want wat heb ik er van genoten! Ik was vrijdagochtend na het werken helaas te laat om de prachtige rijp van de bomen te fotograferen maar kreeg gisteren dus nog een herkansing, helaas geen rijp maar wel sneeuw ;-).
Wat een super mooie foto’s! Hier (gelukkig) geen sneeuw…
Dankjewel! En gelukkig? ik vind het juist prachtig zo’n witte deken over ons land!
Ja hartstikke mooi hoor, als je niet weg hoeft. Zie het niet zo zitten met de auto naar werk te moeten in lage sneeuw en gladheid.. Brrr. + ik wil dat het mooi skate-weer gaat worden ;-)
Sas heeft onlangs geplaatst…#PlukhetGeluk Project – Foto’s van Geluk
Mooie foto’s zeg! Hier was de sneeuw – gelukkig – snel weg. Zat er niet zo op te wachten want moest veel naar buiten i.v.m. gedragstherapie voor mijn hondje.
Simone heeft onlangs geplaatst…Column: Laat iedereen zijn eigen keuze maken
Dankjewel! En tja heel praktisch is het niet als je op pad gaat, zeker niet als je met het OV moet.
Oh wauw, wat een prachtige foto’s! Vooral die een-na-laatste, zo met de zon. Wat een prachtig natuurgebied daar
Cindy heeft onlangs geplaatst…Food: Back to basic
Dankjewel! Ik hoefde alleen maar de foto te maken, de natuur deed de rest ;-).
Wat een mooie foto’s! Zoveel sneeuw hadden wij dit keer niet.
Wendy heeft onlangs geplaatst…#plukhetgeluk | Foto’s van Geluk
Dankjewel! En dit is voor mij de eerste keer dat er noemenswaardige sneeuw ligt! De vorige keer kregen wij alleen natte sneeuw wat al gauw verdween.
Mooie foto’s!!! Welke heide is dit???
Patricia Schmitz-Heres heeft onlangs geplaatst…70 jaar bevrijding | 70 jaar na de Holocaust
Thanks. Dit is Het Leesten bij Ugchelen.
Oh je hebt echt prachtige foto’s gemaakt. Vooral de tweede en een na laatste vind ik erg mooi.
margriet heeft onlangs geplaatst…De kaart van mijn fantasiewereld
Dankjewel!
Mooi Tamarah :grin:
Dankje!
Mooie foto’s! Enorm mooi gebied ook radio Kootwijk en Kootwijkerzand.
Nicetobeout heeft onlangs geplaatst…Katten logica
Dankjewel! En zeker weten! Vind het daar prachtig!
Prachtig gewoon! Nu krijg ik ook zin om te gaan wandelen. :-)
Ilse heeft onlangs geplaatst…10 dingen die ik niet begrijp
Ja de natuur was echt genieten! En wandelen is altijd goed!